Podsumowanie roku 2020
26.05.2021
Author: Karolina Windhunter
share

Rok 2020 był rokiem pełnym niepewności i strachu, minął w dobie pandemii koronawirusa!

W trosce o Wasze bezpieczeństwo wprowadziliśmy obostrzenia dzięki, którym udało Nam się w bezpieczny sposób prowadzić szkolenia.

W sumie przeszkoliliśmy ponad 1650 osób z zakresu Global Wind Organisation co przekształciło się w wydaniu 4609 certyfikatów. Dzięki temu udało nam się zająć 1 miejsce  w Polsce i 5 miejscu na świecie pod względem ilości wydanych certyfikatów.

Podsumowując poprzedni rok 2020 pod względem poziomu zadowolenia z oferowanych przez nas szkoleń wg standardu Global Wind Organisation możemy pochwalić się wynikiem 99,44 %😃

Za ogromny atut Naszego ośrodka większość absolwentów uważa niesamowitą atmosferę, która u nas panuje. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni.

Otrzymujemy od Was informacje, że umiejętności zdobyte u nas pozwoliły Wam nieść pomoc w sytuacjach zagrożenia życia. Daje Nam to ogromną satysfakcję i siłę do dalszego rozwoju.

Otwarte pytania są dla nas furtką do poznania Waszych opinii, podkreślacie - profesjonalizm szkolenia, doświadczenie instruktora, ciekawie prowadzone zajęcia oraz dużo ćwiczeń praktycznych!

🔵Wszystkie szkolenia oceniane są indywidualnie, w skali od 1 do 5, gdzie ocena 5 jest najwyższa. Na tej podstawie jesteśmy w stanie określić Waszą satysfakcję z Naszych szkoleń oraz widzimy do jakich zagadnień jesteście najbardziej wymagający.

I tak w ubiegłym roku na prowadzenie wyszło szkolenie z pracy na wysokości,  uzyskując wynik 99,38%😃 Jesteśmy dumni z tak wysokiego wyniku Podkreślacie w swoich ankietach i doceniacie zaangażowanie instruktorów oraz infrastrukturę Naszego obiektu. Jest to szkolenia do którego jesteście najbardziej wymagający i tym bardziej cieszy Nas tak wysoki rezultat  

Kolejnym szkoleniem jest szkolenie z pierwszej pomocy, First aid, zyskujące niewiele niższy wynik od lidera 99,15%😃 Tuż za nim plasuje się Fire Awareness, przeciwpożarowe 98,9%.

Na końcu rankingu stoją szkolenie z zasad bezpiecznego podnoszenia ciężarów, Manual Handling uzyskując notę 98,73% oraz szkolenie Sea survical, przetrwanie na morzu 98,71%😃 Jednak przy szkoleniu Manual Handling instruktorowi należy się uznanie, ponieważ z teoretycznie bardzo nudnego szkolenia zrobił kurs, po którym w ankietach czytamy: „dziękuję, nauczyliście mnie jak dbać o kręgosłup”.

🔵Kolejna grupa szkoleń BTT Basic Technical Training uzyskuje wynik 99,46%, tuż za nim plasuje się szkolenie EFA Enhanced First Aid 99,17% i stawkę zamyka szkolenie ART Advanced Rescue Trainnig 98,59%. Oraz szkolenie hakowy sygnalista, slinger signaller uzyskał wynik 99,25%.

Czym zasłużyliśmy sobie na tak wysokie noty❓ I tak wyrównany wyścig❓

Mówicie Nam profesjonalizm instruktorów, doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego z Was. Cieszy nas to ogromnie i dziękujemy za te miłe słowa, ale bywają też słowa krytyki. I to ona każe Nam się rozwijać i ulepszać właśnie dla Was, żebyście jeszcze lepiej i przyjemniej czuli się w Naszym zespole tworzącym windhunter_academy.

Dziękujemy, że wybieracie Nasz ośrodek spośród wielu innych🤝